Polskie forum o wózkach widłowych

Polskie forum o wózkach widłowych tutaj znajdziesz wszystko czego szukasz.

Nie jesteś zalogowany.

#1 2022-05-21 20:06:56

kingu80
New member
Zarejestrowany: 2022-05-21
Posty: 4

Toyota 7FG15 sterowanie hydrauliką za pomocą joysticków

Witajcie,
Potrzebuję bardzo Waszej pomocy. Może jest ktoś z Was kto zna się na wózkach widłowych. Mam do kupienia Toyotę 7FG15 z 2006 w całkiem przyzwoitym stanie. Martwi mnie tylko bardzo jedna rzecz. Sterowanie hydrauliką nie odbywa się przy pomocy wajch przy kierownicy lecz za pomocą joysticków przy fotelu operatora. Może ktoś z Was mi powiedzieć jaka jest wytrzymałość tych elementów? W razie awarii jest to do naprawy? Wajcha to wajcha a tu jak popatrzyłem na ceny tego elementu to się lekko przeraziłem. 1000zł jeden joystick. Stąd moje obawy. One są jakoś wodoszczelne? Wózek będzie trzymany oczywiście pod dachem ale czasem może zdarzyć się robić coś w deszczu albo będzie stał chwilowo na zewnątrz i deszcz go złapie. Bardzo Was proszę o jakieś informacje czy jest się czego bać czy nie. Bo wstępnie jestem na niego zdecydowany tylko właśnie ten jeden element mnie stopuje. A ewentualnie jakby to padło to jest możliwość przerobienia na tradycyjne dźwignie czy nie ma takiej opcji? Dziura na nie przy kierownicy jest.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson