Polskie forum o wózkach widłowych

Polskie forum o wózkach widłowych tutaj znajdziesz wszystko czego szukasz.

Nie jesteś zalogowany.

#1 2023-11-23 08:09:16

kajman1976
New member
Zarejestrowany: 2021-09-30
Posty: 2

wyświetlacz deski rozdzielczej Hyster 2.5 CT

Poszukuję płytkę wyświetlacza lub cały wyświetlacz  (  do wózka widłowego Hyster 2,5 CT rok produkcji 2015 ) .
wózek bedąc na gwarancji przestał jeździć ,  serwis Zeppelina usunął usterkę poprzez wlutowanie kilku przewodów bezpośrednio w miejsca czujników halla jednak po kilku latach eksploatacji przewody w miejscach lutowania poodpadały , początkowo wózek zachowywał się dziwnie jadąc, sam się zatrzymywał , wyskakiwały jakies błędy , pomagało ponowne odpalenie wózka lub puknięcie ręką w okolice osłony kolumny kierownicy i wózek dalej jechał, jednak przyszedł dzień gdzie wózek przestał całkowicie jeździć wtedy zacząłem szukać przyczyny. Sprawdzony pedął monotroll- ok, zawory odpowiadajace za kierunek jazdy - ok, zaglądam w historie serwisową - naprawczą wózka i jest adnotacja z zeppelina oprzeróbce monotrola ingerencja w płytkę deski rozdzielczej. Zagladam w deskę rozdzielczą i oczom nie dowierzam co widzę perfidnie wlutowane kabelki bezpośrednio w płytke wyswietlacza , nie zabezpieczone żadnym żelem lub klejem. Zgłosiłem problem do Zeppelina oczywiście przyjechali zabrali płytke do ponownego wlutowania przewodów po 2 tygodniach informacja że płytka posiada w miejscach lutowań poprzepalane ścieżki i nie da się tego naprawić potrzebna nowa płytka lub cały wyświetlacz. oczywiście Zeppelin zaoferował taka płytke ale cena zwala z nóg. Postanowiłem szukać płytki lub wyświetlacza na własną rękę.
Płytka trafiła do fachowca który zregenerował poupalane ścieżki jednak nie wie w które miejsce należy wlutować poszczególny kabelek , pisałęm maila do Zeppelina z prośbą aby podali informację o miejscach wlutowania lub aby ponownie przyjęli moja naprawioną płytke do wlutowania kabelków . mija 3 tydzień odpowiedzi brak.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson